Příležitost pro české potravinářské firmy se prezentovat v Turecku (Samsun, listopad 2018)

  • pátek, říj 19 2018
  • Napsal(a)  Super User
Obchodní a průmyslová komora v Samsunu pořádá dne 23. listopadu 2018 business fórum při příležitosti konání 3. ročníku potravinářského veletrhu (Samsun, 22. – 25. listopadu 2018). Veletrh je organizován...

Obchodní a průmyslová komora v Samsunu pořádá dne 23. listopadu 2018 business fórum při příležitosti konání 3. ročníku potravinářského veletrhu (Samsun, 22. – 25. listopadu 2018). Veletrh je organizován konferenčním a kongresovým centrem TÜYAP a je zaměřen na potraviny, nápoje, zpracovatelské technologie, balení a logistiku.

Samotná akce je pořádána v rámci Enterprise Europe Network, jehož služby jsou financovány Evropskou unií z programu COSME. Národním koordinátorem je KOSGEB. Program akce naleznete v příloze. Účast na tomto fóru je bezplatná – účastníkům bude hrazeno dvoudenní ubytování, místní doprava (letiště, hotel, veletrh, atp.), večeře, překladatelské služby. Letenky jsou na vlastní náklady.

V případě zájmu o účast je třeba vyplnit formulář a registrovat se na http://www.samsuntso.org.tr/e-form?formId=5&lang=en[1]. Informaci o Vaší případné účasti zašlete obchodnímu radovi v Istanbulu panu Janu Ondřejkovi na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. [2]. Bude se veletrhu rovněž účastnit a mohl by pro Vás zprostředkovat nějaké akce navíc.

Více informací o uvedené akci naleznete v přílohách na http://eagri.cz/public/web/mze/ministerstvo-zemedelstvi/proexportni-okenko/prilezitost-pro-ceske-potravinarske.html.[3]

References

  1. ^ http://www.samsuntso.org.tr/e-form?formId=5&lang=en (www.samsuntso.org.tr)
  2. ^ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (www.agris.cz)
  3. ^ http://eagri.cz/public/web/mze/ministerstvo-zemedelstvi/proexportni-okenko/prilezitost-pro-ceske-potravinarske.html. (eagri.cz)

Celý článek

Číst 375 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v RSS zprávičky

Nákupní košík

Z posledních chovatelských akcí

Aktuální Novinky

Titulka I 18 novinky web