NÁRODNÍ HOLŠTÝNSKÝ ŠAMPIONÁT LYSÁ 2018

  • úterý, říj 09 2018

Výsledková listina + fotogalerie

VÝSLEDKOVÁ LISTINA NÁRODNÍHO HOLŠTÝNSKÉHO ŠAMPIONÁTU – LYSÁ NAD LABEM 2018:

V PÁTEK 5.10. 2018 SE V HALE VÝSTAVIŠTĚ V LYSÉ NAD LABEM USKUTEČNIL DALŠÍ ROČNÍK NÁRODNÍHO ŠAMPIONÁTU HOLŠTÝNSKÉHO SKOTU, KTERÉHO SE ZÚČASTNILO 22 CHOVATELŮ S 11 TELATY, 12 JALOVICEMI, 13 RED HOLŠTÝNSKÝMI A 41 HOLŠTÝNSKÝMI KRAVAMI.

VÍTĚZKOU VÝSTAVY A NÁRODNÍ ŠAMPIONKOU HOLŠTÝNSKÉHO PLEMENE SE STALA SLOUPNICE FATIMA 74922, PRVOTELKA ZE ZD SE SÍDLEM VE SLOUPNICI

NÁRODNÍ ŠAMPIONKOU PLEMENE RED JE PRO TENTO ROK STANKOV ANTIKA, KRÁVA NA 2. LAKTACI Z AGRO STAŇKOV, A.S.

ROZHODČÍM VÝSTAVY BYL DÁNSKÝ MEZINÁRODNÍ ROZHODČÍ NIELS ERIK HAAR

JALOVICE:
1. 466336-921 PODEBRADY NATÁLKA (NEO-490 ISTAR EBA) – ŠS STŘEDOČES. KR. PODĚBRADY
2. 722328-931 ROLNICKA SAMETKA (NEO-651 LOUIS) – ZF ROLNIČKA LIPANOVICE 
3. 484654-921 KRA-HO NADJA (NXB-254 BEEMER) – ZD KRÁSNÁ HORA NAD VLTAVOU, A.S.

PRVOTELKY RED:
1. NL727982829 DH DG R AIMEE RED*PO (RED-656 APOLL) – SŠZV LANŠKROUN
2. 477117-932 STANKOV ALLEGRA (RED-625 ALCHEMIST) – AGRO STAŇKOV, A.S.
3. 427477-921 CIHLAR FILIP (RED-583 AMOR RED) – ING. RADEK CIHLÁŘ, MILOŠOVICE

STARŠÍ KRÁVY RED:
1. 442824-932 STANKOV ANTIKA (RED-625 ALCHEMIST) – AGRO STAŇKOV, A.S.
2. 392695-932 STANKOV DESTINY (RED-590 DESK) – AGRO STAŇKOV A.S.
3. 392615-932 STANKOV KISHA (RED-548 KISKA) – AGRO STAŇKOV A.S.

NÁRODNÍ ŠAMPIONKA RED:
442824-932 STANKOV ANTIKA (RED-625 ALCHEMIST) – AGRO STAŇKOV, A.S.

REZERVNÍ ŠAMPIONKA RED:
NL727982829 DH DG R AIMEE RED*PO (RED-656 APOLL) – SŠZV LANŠKROUN

KRÁVA S NEJLEPŠÍM VEMENEM RED:
392615-932 STANKOV KISHA (RED-548 KISKA) – AGRO STAŇKOV A.S.

PRVOTELKY H:
1. 374922-953 SLOUPNICE FATIMA 74922 (NXB-042 JETT AIR) – ZD SE SÍDLEM VE SLOUPNICI
2. 433934-921 CHORUSIC UZES 18 (NXB-109 GOLDEN DREAMS) – 1.ZEMĚD. A.S. CHORUŠICE
3. 610646-961 ZERAS MARETA G (NEO-403 MARDI GRAS) – ZERAS A.S. RADOSTÍN

KRÁVY NA 2. LAKTACI H:
1. 384989-921 PODEBRADY DÁŠA (NEO-332 ABUNDANCE) – ŠS STŘEDOČES. KR. PODĚBRADY 
2. 418100-921 KRA-HO ADDI RC (RED-637 ADDICTION P RED) – ZD KRÁSNÁ HORA N.VLT., A.S.
3. 567759-961 N-V MIRKA (NXA-931 SUDAN) – ZDV NOVOVESELSKO, DRUŽSTVO


STARŠÍ KRÁVY H:
1. 567576-961 N-V PATRICIE (NXB-033 ATWOOD) 3. LAKT.– ZDV NOVOVESELSKO, DRUŽSTVO
2. 327204-953 SLOUPNICE ROBINA (NEO-209 ARMANI) 3. LAKT. – ZD SE SÍDLEM VE SLOUPNICI
3. 392390-921 CIHLAR ŠÁRKA (NEO-292 DORCY) 3. LAKT. – ING. RADEK CIHLÁŘ, MILOŠOVICE

NÁRODNÍ ŠAMPIONKA H:
374922-953 SLOUPNICE FATIMA 74922 (NXB-042 JETT AIR) – ZD SE SÍDLEM VE SLOUPNICI

REZERVNÍ ŠAMPIONKA H:
384989-921 PODEBRADY DÁŠA (NEO-332 ABUNDANCE) – ŠS STŘEDOČES. KR. PODĚBRADY

KRÁVA S NEJLEPŠÍM VEMENEM H:
374922-953 SLOUPNICE FATIMA 74922 (NXB-042 JETT AIR) – ZD SE SÍDLEM VE SLOUPNICI

NEJLEPŠÍ VODIČ:
JAROSLAVA JANSKÁ, AGRO STAŇKOV, A.S.

PŘEHLÍDKA KRAV S VYSOKOU CELOŽIVOTNÍ UŽITKOVOSTÍ:
222923-953 OSEVA ARANCA 2 (NXA-625 STAME) – OSEVA AGRI CHRUDIM – 102.138 KG
348556-961 N-V KAMILA (NEA-601 HOMESTEAD) – ZDV NOVOVESELSKO, DRUŽSTVO – 108.621 KG
235841-921 KRA-HO KELLY RED (RED-486 KIAN) – ZD KRÁSNÁ HORA N. VLT., A.S. – 100.335 KG

SOUTĚŽ MLADÝCH VODIČŮ
1. KAROLÍNA CIHLÁŘOVÁ – ING. RADEK CIHLÁŘ, MILOŠOVICE
2. TONDA HRDLIČKA – 1. ZEMĚDĚLSKÁ A.S. CHORUŠICE
LOJZA HRDLIČKA, ŠTĚPÁN VRABEC, HONZÍK KOCMÁNEK, LUCKA KOCMÁNKOVÁ, ANIČKA NOVOTNÁ, LUCKA VIEDEMANNOVÁ, VENDA GAŽÍK, BETY GAŽÍKOVÁ

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE NA www.gabi-foto.cz

NÁRODNÍ HOLŠTÝNSKÝ ŠAMPIONÁT - LYSÁ 2018

Číst 306 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v Z výstav a přehlídek

Z posledních chovatelských akcí

Aktuální Novinky

Titulka I 18 novinky web